5 důvodů, proč mít v roce 2018 chytré auto

10. ledna 2018 - Články
 1. Klidné spaní

  Když máte chytré auto, tak se nemusíte bát, že vám ho ukradnou. Moderní technologie zabrání jeho nastartování a kdyby vám ho chtěl někdo naložit  a odvézt, tak se o tom dozvíte notifikací na mobilu.

 2. Vždy víte, kde parkujete

  Už žádné hledání auta na parkovišti obchodního centra. Nebo když si střídáte auto v rámci domácnosti, tak už si nemusíte popisovat, kde parkujete. Ve svém mobilním telefonu uvidíte aktuální polohu svého auta a možnost navigace k němu.

 3. Už vás nepřekvapí prázdná nádrž

  Občas se to stane, ráno vyrazíte na cestu a jen co minete benzínku, rozsvítí se „hladové oko“. Pospícháte a nevíte, zda se vrátit nebo to „vydrží“. Chytré auto vám ale v mobilní aplikaci zobrazuje stav nádrže, tak už večer si můžete naplánovat raní cestu k čerpací stanici.

 4. Je zamčené? Není zamčené?

  Ten pocit, když přijdete domu, ruce plné tašek s nákupem a v hlavě nejistota, zda jste v tom spěchu auto zamkli. Ale chytré auto se dá zamknout i na dálku, z mobilní aplikace. Nemusíte už vybíhat před dům a kontrolovat zamknuté auto.

 5. Budete výjimeční

  Máme to v sobě všichni. Touhu, být jiní než ostatní. Jen si to představte, jak kolegům ukazujte, že vaše 5 let staré auto je chytřejší než jejich úplně nové. Že přesně znáte jeho pozici, víte kolik má paliva v nádrži a samo rozpozná i nové natankování, můžete ho na dálku odemknout a nebo třeba i rozsvítit světla.

Pokud byste také chtěli mít v roce 2018 chytré auto, tak vám s tím můžeme pomoci.

S Xmartonem dostanete do svého auta moderní technologie, které bývají nabízeny jen do prémiových modelů v nejvyšší výbavě. Xmarton vám propojí auto s mobilním telefonem a navíc vám pomůže ochránit vaše auto proti odcizení či vykradení. Ukáže vám, kde se nachází, zda je zabezpečeno a dokonce jej můžete pomocí telefonu i ovládat. Vaše auto můžete také jednoduše sdílet v rodině či s přáteli a používat jej bez předávání klíčů.