AVAILABLE POSITIONS

BECOME PART OF XMARTON.

Placená praxe v oboru Autoelektrikář ?‍?(Praha nebo Bratislava)

Nabízíme:

- motivační finanční ohodnocení podle odvedené práce (finanční ohodnocení roste s rozsahem zvládané práce a zkušenostmi)
- velmi přátelský týmový kolektiv
- možnost učit se v oblasti auto elektriky a auto elektroniky o těch nejnovějších systémech
- cestování služebním vozem
- několikadenní služební pracovní cesty
- prostor k seberealizaci

Co děláme a popis pozice:

Naše společnost Xmarton s.r.o. se zabývá vývojem elektronického systému pro automobily, který umožňuje využívat mobilní telefon jako klíč, dálkový ovladač a imobilizér v jednom. Jedná se o unikátní systém, který starším vozidlům umožňuje mít technologii prémiových nových vozidel. Naše hlavní zaměření je sice na oblast autopůjčoven firemních vozidel, sdílení vozidel, ale produkt nabízíme i běžným klientům.

Do našeho týmu nyní hledáme techniky, kteří budou nejen zajišťovat montáž tohoto systému do již známých modelů vozidel, ale také vytvářet postupy instalací do nově analyzovaných modelů a podílet se na návrhu nových funkcionalit a jejich technických řešení.

V rámci vlastní práce se bude technik setkávat i s různými prémiovými značkami a modely vozidel jako jsou Cadillac, Range rover, Nejvyšší třídy AUDI či BMW, RAM, eletromobily, hybridní vozidla. Rovněž i s běžnými modely vozidel jako je Citroen, Škoda, Hyundai a mnoho dalších.

Uchazeč bude pracovat v týmu se zkušeným technikem, od kterého se postupně naučí vše potřebné a nasbírá zkušenosti pro budoucí samostatnou práci.

Hledáme člověka, který:

- má zájem o nejmodernější technologie a automobily
- raději hledá řešení jak, než výmluvu proč ne
- umí se přizpůsobit situaci
- je kreativní

Kontakt:

Pokud Tě baví auta, jsi zodpovědný a šikovný, neváhej a přijď se k nám podívat. Pokud máš rád nové technologie a auta, pak naše společnost je tvojí nejlepší volbou jak sloučit práci i zábavu.