O společnosti Xmarton

O společnosti Xmarton

Firma Xmarton byla založena v prosinci roku 2015. Od počátku byla zaměřena na vývoj hardwarového a softwarového řešení vzdáleného „ovládání“ vozu.

Základní produkt Xmarton Exclusive je zcela vyvinut a věnujeme se jeho zdokonalování a vylepšování. V roce 2018 jsme přidali do nabídky ještě jednotky Xmarton Standard a Xmarton Basic.

Postupem času se vývoj rozšířil o zakázkové úpravy hardwaru pro speciální nadstavby vozů a softwaru pro sdílení a rezervaci vozů. V tomto směru jsme navázali spolupráci s dalšími firmami, kde je systém nasazován a upravován zákazníkovi na míru.

Xmarton je česká firma s podílem slovenského kapitálu. Přestože nás není v týmu mnoho, tak zvládáme velké věci. V roce 2018 jsme se umístili na 6. místě v 11. ročníku soutěže Vodafone Nápad roku.

Xmarton je projekt, kterému věříme a děláme ho naplno. Protože chceme navždycky změnit to, jak používáte své auto. Nestačí nám, že vám ho propojíme s telefonem. Hlavně chceme, abyste díky tomu měli pohodlnější, bezpečnější a přehlednější život.

Pesek_Jan_61A0226upr_orez_edited

Jan Pešek

Generální ředitel

Náš tým

Za společností Xmarton stojí řada zkušených odborníků.

Marian_Bakos

Marián Bakoš

Obchodní ředitel

Rehor_David_61A0514upr_orez_edited

David Řehoř

Provozní ředitel

Jurasek_Radek_61A0706upr_orez_edited

Radek Jurásek

Produktový specialista fleet