Podmínky používání mobilní aplikace

Privacy Policy: Mobilní aplikace Xmarton, XFLEET, GoShare

Používáním našich mobilních aplikací souhlasíte s tím, že Xmarton může automaticky využívat některé informace a data, k jejichž využívání dal uživatel při instalaci/updatu/nebo během používání oprávnění.

Toto může zahrnovat například.:

  • využití mikrofonu pro funkci poklepání na telefon pro odemknutí auta přes Bluetooth
  • zjištění polohy uživatele za účelem spočítání nejbližší trasy k autu
  • zjištění polohy uživatele, abychom se mohli automaticky připojovat k vozidlu, potřebujeme získat přístup k poloze i na pozadí. Nastavte, prosím, oprávnění polohy na „Povolit vždy“.

Jakákoliv data získaná přímo Xmartonem nejsou sdílena s žádnou třetí stranou a Xmarton je užívá pouze pro vlastní potřebu za účelem umožnění poskytování vybraných funkcí mobilních aplikací a pro anonymní analýzu využívání těchto aplikací za účelem zlepšení poskytovaných služeb. Získaná data mohou být v Xmartonem uložena po neomezeně
dlouhou dobu a to za účelem poskytnutí uživatelům požadovaných služeb.

Xmarton také může využívat údaje, které uživatel poskytuje provozovatelům jednotlivých platforem mobilních zařízení (Android, iOS, Windows) a které tento provozovatel dle svých vlastních zásad ochrany osobních údajů poskytuje vývojářům aplikací, jako je právě Xmarton.
Může se jednat například o model a ID vašeho zařízení, IP adresu, MAC adresu, informace o užívání našich aplikací a další. Cílem Xmarton není nikdy vás identifikovat jako osobu.

Xmarton může v rámci svých mobilních aplikací využívat také služeb třetích stran za účelem poskytování například anonymizovaných statistických údajů o využívání aplikací, pádech aplikace apod. Na tyto služby se vztahují vlastní zásady ochrany uživatelských údajů, které jsou k dispozici u poskytovatelů těchto služeb.

Pokud s výše uvedenými zásadami nesouhlasíte, prosíme vás, abyste naše mobilní aplikace
nevyužívali.