Už nehledáme klíče od auta

5. února 2018 - Zkušenosti s Xmartonem

Dnes vám přinášíme další zkušenost, kterou nám napsal jeden z našich zákazníků:

Až donedávna jsme doma bojovali s problémem, kde máme zrovna klíče od auta a kde je auto zaparkované. Bohužel je u nás takový problém s parkováním, že je běžné stát i několik bloků od domu. Pokud se mi podaří zaparkovat v ulici tak vyloženě skáču radostí. Každé ráno jsme pak absolvovali dvoje hledání. Kde jsou klíče od auta…. někdy jsem jel já, někdy manželka a večer si je ten druhý někdy vzal že pojede ráno a pak se to změnilo … no klasický chaos. Takže prohledat kabelku manželce, prohledat můj batoh, projít mističky kde jsou různé klíče nabíječky a pod … a doufat ještě, že si klíč náhodou nepůjčili na hraní děti (jo i to se už bohužel stalo).

No po nějaké chvíli klíče nalezeny … a teď hledání auta, kde vlastně dnes stojí. Co budu dal povídat je to dost nepříjemné a štve mne to. Nicméně to už patří k bydlení ve městě … bohužel.

Nedávno jsme si nainstalovali Váš Xmarton, aby nám auto neukradli, a že budeme vědět vždy kde je. A je to super. Klíče už nás netrápí. Než odejdu z domu, tak zapnu Xmarton aplikaci, podívám se kde parkuje auto a když k němu dojdu, tak si mobilem odemknu. V autě mám v kastlíku dle Vaší rady planžetu na nastartování. Vyzkoušel jsem si, že bez mobilu je stejně k ničemu :). Příští auto bude se startovací tlačítkem a bude to dokonalé.

Děkuji za super nápad. Denně mi to ušetří ráno určitě tak 15 minut, o které můžu déle spát a navíc odpadlo dohadování s manželkou. Super práce.

Jsme rádi, že naše řešení funguje a ulehčuje lidem život.
Pokud byste také chtěli Xmarton do svého auta, tak můžete zde.

S Xmartonem dostanete do svého auta moderní technologie, které bývají nabízeny jen do prémiových modelů v nejvyšší výbavě. Xmarton vám propojí auto s mobilním telefonem a navíc vám pomůže ochránit vaše auto proti odcizení či vykradení. Ukáže vám, kde se nachází, zda je zabezpečeno a dokonce jej můžete pomocí telefonu i ovládat. Vaše auto můžete také jednoduše sdílet v rodině či s přáteli a používat jej bez předávání klíčů.