Už vám někdy napršelo do auta?

19. února 2018 - Zkušenosti s Xmartonem

Dnešní zkušenost našeho zákazníka vám ukáže, jak je dobré mít možnost na dálku ovládat své auto.

Byl jsem na dovolené s kamarády a vždy to děláme tam, že někam popojedem a jdeme na výlet. Stalo se mi, že jsme takto zase vyrazili a protože bylo vedro, tak jsem nechal kousek pootevřená okýnka, aby v autě nebylo zase tak moc vedro.

Když jsme byli na rozhledně, tak koukám, jak se začínají blížit mraky… no a po nějaké době to bylo u nás a začal hrozný slejvák. To jsem si vzpomněl na otevřený okýnka a představil si jak do auta těmi mezerami pěkné prší.

Díky Xmartonu jsem jen vzal telefon a během par vteřin bylo po problému – okýnka jsem na dálku zavřel. Do této chvíle jsem si říkal, že tuhle funkci nikdy nepoužiju. Ještě, že ji máte.

Jsme rádi, že naše řešení chrání majetek našich uživatelů.
Pokud byste také chtěli Xmarton do svého auta, tak stačí vyplnit nezávaznou poptávku a my se vám ozveme.

S Xmartonem dostanete do svého auta moderní technologie, které bývají nabízeny jen do prémiových modelů v nejvyšší výbavě. Xmarton vám propojí auto s mobilním telefonem a navíc vám pomůže ochránit vaše auto proti odcizení či vykradení. Ukáže vám, kde se nachází, zda je zabezpečeno a dokonce jej můžete pomocí telefonu i ovládat. Vaše auto můžete také jednoduše sdílet v rodině či s přáteli a používat jej bez předávání klíčů.