Zamknutí vozidla s nastartovaným motorem a zapnutou klimatizací

12. června 2018 - Články

Nechávat v létě děti a psy v autě není obecně dobré řešení, ale když už není zbytí a vy na chvíli auto opustit musíte, máme pro vás pomocníka.

Vývojovému týmu se podařilo dokončit novou funkci naší jednotky – zamknutí vozidla s nastartovaným motorem a zapnutou klimatizací.

Xmarton Exclusive umí bezpečně zajistit, abyste při opuštění a zamčení auta mohli nechat běžet motor a puštěnou klimatizaci a tím zajistíte vašim miláčkům komfort a rizika přehřátí eliminujete na nulu.

Chcete-li vědět, co dalšího Xmarton umí, koukněte na stránku Funkce, nebo vyplňte nezávaznou Poptávku a náš obchodník se vám ozve a vše vysvětlí.

S Xmartonem dostanete do svého auta moderní technologie, které bývají nabízeny jen do prémiových modelů v nejvyšší výbavě. Xmarton vám propojí auto s mobilním telefonem a navíc vám pomůže ochránit vaše auto proti odcizení či vykradení. Ukáže vám, kde se nachází, zda je zabezpečeno a dokonce jej můžete pomocí telefonu i ovládat. Vaše auto můžete také jednoduše sdílet v rodině či s přáteli a používat jej bez předávání klíčů.